g1Talenty 2019 max1 copyFinał XIX Festiwalu Artystycznego „Talenty 2019”, odbył się w niedzielę 8 grudnia 2019 r. o godz. 15.00 w sali teatralnej Wadowickiego Centrum Kultury. Podczas Koncertu Finałowego wręczono nominacje i nagrody główne „TALENT 2019”.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Spektakl i spotkanie z Mikołajem 2019 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy w piątkowy wieczór 6 grudnia 2019 r. zaprosiło najmłodsze dzieci wraz z rodzicami na spektakl "Ho ho ho... zgadnij kto?" w wykonaniu aktorów Studia YAPA ze Skawiny. Święty Mikołaj i Pani Mikołajowa zabrali nas do swojego mikołajowego świata.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Kreatywna mama XII max1W czwartek 5 grudnia 2019 roku Kreatywna Mama po raz drugi zagościła w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Mamy z najmłodszymi pociechami uczestniczyły w warsztatach twórczych, na których własnoręcznie, pod czujnym okiem instruktorek z Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze wykonały świątecznego skrzata.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Grudniowe sppotkanie seniorów 2019 max1W środę 4 grudnia 2019 r. członkowie Klubu Seniora działającego przy Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy spotkali się w sali odnowionego Dworca PKP w Brzeźnicy. Spotkanie zaszczyciła swoją obecnością Pani Maria Machaczka, mieszkanka Brzeźnicy, podróżniczka i globtroterka.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Polska światłoczuła filmik 2019 max1Młodzieżowa Telewizja Brzeźnica zaprasza do obejrzenia kolejnego filmiku. Tym razem spotkanie z Janem Jakubem Kolskim w Bęczynie. Oglądajcie na: kulturalnypowiat.pl

Ogladaj również relację na stronie polskaswiatloczula.pl

 

Mikołajkowy Tiurniej Łączany 2019 max1W poniedziałek 2 grudnia 2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łączanach odbył się IX Gminny Mikołajkowy Turniej Sprawnościowy dla uczniów z klas II i III szkół podstawowych z terenu Gminy Brzeźnica.

FOTOGALERIA

więcej na: szkolalaczany.pl

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj151
Miesięcznie12383
Wszystkie1170336
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama