g1Gminny Konkurs Recytatorski 2019 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy od wielu lat jest organizatorem Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla dzieci szkolnych. W niedzielne popołudnie 10 listopada 2019 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury zgromadzili się uczniowie szkół podstawowych z: Brzeźnicy, Łączan, Marcyporęby, Paszkówki i Tłuczani, którzy wzięli udział w zmaganiach konkursowych.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Kreatywna mama listopad max1 copyW czwartkowe przedpołudnie 7 listopada 2019 roku po raz pierwszy w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyły się warsztaty twórcze Kreatywna Mama dla mam ze swoimi małymi pociechami od 0-3 lat.

FOTOGALERIA

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Muzyczne Spotkanie Jedwabnym szlakiem do Chin max1W poniedziałkowe przedpołudnie 28 października 2019 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy ponownie gościliśmy muzyków z Filharmonii Krakowskiej. Tym razem podczas muzycznych spotkań wędrowaliśmy wspólnie "Jedwabnym szlakiem do Chin". Uczestnikami spotkania byli uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy oraz podopieczni Domu Seniora w Marcyporębie i Łączanach.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmik

Więcej…

 

Maraton Charytatywny Zumba Brzeźnica 2019 max1W niedzielne popołudnie 27 października 2019 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy rozbrzmiewała głośna muzyka. Wszystko za sprawą Maratonu Charytatywnego dla Sebastiana, podczas którego królowała ZUMBA.

FOTOGALERIA

Obejrzyj filmiki

Więcej…

 

Dzień Seniora w Bęczynie max1 copyMiesiąc październik obfituje w imprezy organizowane dla seniorów z terenu Gminy Brzeźnica. W niedzielne popołudnie 27 października 2019 r. odbył się Dzień Seniora w Bęczynie. Organizatorami tego wydarzenia byli: Rada Sołecka w Bęczynie, Koło Gospodyń Wiejskich w Bęczynie oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmik

Więcej…

 

Dzień Seniora w Paszkówce 2019 max1Rada Sołecka w Paszkówce oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy byli organizatorami Dnia Seniora w Paszkówce, który odbył się 26 października 2019 r. Obchody Dnia Seniora rozpoczęły się Mszą Świętą, która została odprawiona w Kościele Przemienienia Pańskiego w Paszkówce.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj151
Miesięcznie12380
Wszystkie1170333
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama