g1Głos Przedszkola 2019 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy po raz XVI było organizatorem Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków "Głos Przedszkola". Odbył się on w niedzielę 1 grudnia 2019 r. w sali widowiskowej CKiP w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Polska Światłoczuła Ułaskawienie max1"Polska Światłoczuła" ponownie zawitała w Domu Strażaka w Bęczynie w piątkowy wieczór 29 listopada 2019 r. z projekcją filmu "Ułaskawienie". Projekt filmowy „Polska światłoczuła” zainicjowany w 2011 roku przez reżyser Dorotę Kędzierzawską i operatora Arthura Reinharta, to inicjatywa, której celem jest docieranie do małych miejscowości, do których wcale, bądź z rzadka dociera dobre, polskie kino.

FOTOGALERIA

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Talenty 2019 max1Utalentowane dzieci i młodzież ze szkół podstawowych z terenu Gminy Brzeźnica, w dniach 27 i 28 listopada 2019 r. brały udział w eliminacjach powiatowych XIX Festiwalu Artystycznego "TALENTY 2019" w Wadowickim Centrum Kultury.

Więcej…

 

Muzykujące Brzdące XI max1Kolejne zajęcia umuzykalniające dla dzieci do trzech lat wraz z rodzicami i opiekunami czyli "Muzykujące Brzdące" odbyły się w czwartkowe przedpołudnie 28 listopada 2019 r. w sali tanecznej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wycieczka Centrum JPII 2019 max1Kolejna wycieczka do Krakowa, zorganizowana przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyła się w środę 27 listopada 2019 roku. Tym razem seniorzy z Klubu Seniora, działającego przy Centrum Kultury oraz grupa seniorów z Gminy Brzeźnica odwiedziła Centrum Jana Pawła II w krakowskich Łagiewnikach.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Wystawa First to Fight 2019 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy dzięki uprzejmości Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi zaprosiło do obejrzenia wystawy "FIRST TO FIGHT" Polacy na frontach II wojny światowej. Wystawę obejrzeć można było w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy od 26 sierpnia 2019 r.

Ekspozycja przypomina o wysiłku militarnym Polaków na wszystkich frontach drugiej wojny światowej.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj151
Miesięcznie12384
Wszystkie1170337
Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama