g1Laboratorium Naukowca Brzeźnica max1W czwartkowe przedpołudnie 30 stycznia 2020 r. w CKiP w Brzeźnicy odbyły się warsztaty edukacyjne "LABORATORIUM MŁODEGO NAUKOWCA". Zostały one przygotowane i poprowadzone przez znaną nam już firmę ROBOTIM, pod okiem której dzieci wykonywały doświadczenia i eksperymenty.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Spektakl Dziadek do orzechów max1W feryjne środowe popołudnie 29 stycznia 2020 r. dzieciaki z rodzicami i dziadkami mogli obejrzeć interaktywny spektakl teatralny "DZIADEK DO ORZECHÓW" w wykonaniu aktorów Teatru Blaszany Bębenek.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Warsztaty filmowe ferie 2020 max1Kolejną atrakcją ferii były Warsztaty Filmowe z Kulturalnym Powiatem, które odbyły się 29 stycznia 2020 r. Dzieciaki pod okiem Aleksandry Bulek same próbowały redagować wywiady. Właściwie byli początkującymi dziennikarzami.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Festiwal gier planszowych max1Drugi dzień ferii zimowych 2020 z CKiP w Brzeźnicy upłynął pod znakiem FESTIWALU GIER PLANSZOWYCH. Spędziliśmy czas bardzo przyjemnie i owocnie, wytężając umysły przy ulubionych planszówkach.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Rusz głową max1Zajęciami rekreacyjnymi "Rusz głową i szalej razem z nami" rozpoczęliśmy ferie 2020 z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Było gwarno, wesoło i... śmiechu co niemiara. Dla uczestników zajęć przygotowaliśmy tory przeszkód z nagrodami oraz szaleństwa z lubianą przez dzieci chustą klanza.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Kreatywna mama I 2020 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy po raz kolejny zaprosiło mamy z dziećmi do 3 lat na warsztaty twórcze "Kreatywna mama", które odbyły się 23 stycznia 2020 r. Warsztaty prowadziły instruktorki z Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj151
Miesięcznie12381
Wszystkie1170334
Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama