g1Kulinarne szaleństwa KGW Brzeźnica 2020 max1Przez cały okres ferii zimowych 2020 z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy trwa akcja "Kulinarne szaleństwa" dla dzieci i młodzieży organizowane przez Koła Gospodyń Wiejskich, Rady Sołeckie i Stowarzyszenia z terenu Gminy Brzeźnica.

Więcej…

 

Słodkie walentynki max1Kolejną atrakcją ferii zimowych z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy były warsztaty cukiernicze "Słodkie walentynki", które odbyły się 5 lutego 2020 r. Uczestnicy zajęć mieli za zadanie ozdobić wcześniej przygotowane i upieczone lizaki w kształcie serca.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Laboratorium naukowca Sosnowice max1Warsztaty edukacyjne "Laboratorium Młodego Naukowca" zorganizowane podczas ferii zimowych z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zagościły 4 lutego 2020 r. w Wiejskim Domu Kultury w Sosnowicach. Zainteresowanie dzieciaków było ogromne.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Warsztaty plastyczne Kolorowe miasto Ferie 2020 max1W drugim tygodniu ferii zimowych w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyły się warsztaty plastyczne dla dzieci. Pod czujnym okiem pani Jadwigi Gołębiewskiej najmłodsi tworzyli "Kolorowe miasto".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Rusz głową II max1Drugi tydzień ferii rozpoczęliśmy bardzo intensywnie na... łamaniu naszych głów. W poniedziałek 3 lutego 2020 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy była wspólna zabawa i rywalizacja łamigłówkowa.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Warsztaty taneczne 2020 max1Pierwszy tydzień ferii Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zakończyło warsztatami tanecznymi, na które zaprosiliśmy najmłodszych w piątek 31 stycznia 2020 r. Tańce i zabawy muzyczne prowadziła instruktorka tańca salsa pani Elżbieta Matula, która pracuje z grupami tanecznymi również w naszym centrum.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj151
Miesięcznie12387
Wszystkie1170340
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama