g1Muzyczne Spotkanie Bracia Słowianie max1Kolejne Muzyczne Spotkanie z Filharmonią Krakowską odbyło się 25 listopada 2019 r. w sali widowiskowej CKiP w Brzeźnicy. Dzieciaki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy oraz podopieczni Domu Seniora w Marcyporębie wzięli udział w edukacyjnym koncercie pt. "Bracia Słowianie".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Costume Party 2019 max1Szkoła Językowa Dolina Karpia English School wraz z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosili dzieciaki do udziału w 9 edycji COSTUME PARTY, które odbyło się w sobotę 23 listopada 2019 r. w sali widowiskowej CKiP w Brzeźnicy.

FOTO ENGLISH SCHOOL

Więcej…

 

Zabawa Andrzejkowa 2019 max1W niedzielne popołudnie 24 listopada 2019 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyła się zabawa andrzejkowa dla dzieci. Animacje i zabawy prowadziła Monika Giza - ZetFit, która na co dzień jest instruktorem zumby w naszym centrum.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

Więcej…

 

Wycieczka Wawel 2019 max1We wtorek 19 listopada 2019 r. członkowie Klubu Seniora, działającego przy Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy oraz seniorzy z Gminy Brzeźnica wyjechali na wycieczkę do Krakowa, odwiedzając Zamek Królewski na Wawelu.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Dzień Seniora Sosnowice 2019 max1Rada Sołecka w Sosnowicach, Koło Gospodyń Wiejskich w Sosnowicach oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy byli organizatorami Dnia Seniora, który odbył się 17 listopada 2019 r. w Wiejskim Domu Kultury w Sosnowicach.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Swięto Niepodległości 2019 max1Obchody Święta Niepodległości 11 listopada 2019 roku w naszej Gminie rozpoczęto Mszą Świętą w intencji Ojczyzny w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzeźnicy. Na wspólne świętowanie zaprosił Wójt Gminy Brzeźnica oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj151
Miesięcznie12384
Wszystkie1170337
Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama