g1Mój Świateczny Anioł 2019 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy jak co roku w okresie przedświątecznym było organizatorem XVI Przeglądu form plastycznych "W Tradycji Bożonarodzeniowej - symbole świąt". Tematem tegorocznej edycji przeglądu był "Mój Świąteczny Anioł". Napłynęło do nas 99 przepięknych prac, które ozdabiają hol Centrum Kultury i tworzą wystawę, którą można oglądać do 17 stycznia 2020 r.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Muzykujące Brzdące XII 2019 max1Trzecie i zarazem ostatnie w tym roku kalendarzowym „Muzykujące Brzdące”, czyli przedświąteczne zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i małych dzieci do 3 roku życia wraz z rodzicami, dziadkami i opiekunami odbyły się 19 grudnia 2019 r. w sali tanecznej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Powiatowy Konkurs potraw w Myślenicach 2019 max1Stowarzyszenie "Nowoczesna Gospodyni"  reprezentowało Gminę Brzeźnica podczas XVII Powiatowego Konkursu Potraw Regionalnych "Choinka przy Wigilijnym Stole" w Myślenicach.

FOTOGALERIA

gazetakrakowska.pl

Więcej…

 

Spektakl Żona do adopcji 2019 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło miłośników sztuki teatralnej na spektakl "Żona do adopcji", który odbył się w niedzielny wieczór 15 grudnia 2019 r. właśnie w Brzeźnicy. Widowisko w reżyserii Jakuba Ehrliha to świetna komedia omyłek oraz lekki, przyjemny i szalenie pozytywny obraz scenek dosłownie z życia wziętych.

FOTOGALERIA

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Stoły wigilijne 2019 Sosnowice max1Przedświąteczna atmosfera roztacza wokół nas coraz szersze kręgi. Przekonali się o tym uczestnicy uroczystego spotkania Tradycja Stołu Wigilijnego, które odbyło się 14 grudnia 2019 r. w Wiejskim Domu Kultury w Sosnowicach.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

kulturalnypowiat.pl

PowiatLive filmik

PowiatLive czytaj

Więcej…

 

Słodka manufaktura max1W grudniowe przedpołudnie w czwartek 12 grudnia 2019 roku w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy już zapachniało świętami. A wszystko za sprawą warsztatów cukierniczych Słodka Manufaktura, na których powstały świąteczne piernikowe chatki.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj151
Miesięcznie12383
Wszystkie1170336
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama