g1Jubileusz 50 lecia 2020 max1W niedzielę 19 stycznia 2020 r. w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy odbyła się uroczystość "Złotych Godów" czyli jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego par z terenu Gminy Brzeźnica. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w intencji drogich jubilatów w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Muzykujące Brzdące I 2020 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy kontynuuje cykl zajęć umuzykalniających dla dzieci do 3 lat. Muzykujące Brzdące spotkały się znów w sali tanecznej CKiP w Brzeźnicy w czwartek 16 stycznia 2020 r.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Muzyczne Spotkanie Jaś i Małgosia 2020 max1Po przerwie świątecznej 13 stycznia 2020 r. zawitali w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy muzycy z Filharmonii Krakowskiej z operową bajką na święta "Jaś i Małgosia". Uczestnikami tego spotkania byli uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy, Szkoły Podstawowej w Marcyporębie, podopieczni Dziennego Domu Seniora w Marcyporębie oraz seniorzy z Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Konkurs Kolęd 2020 max1Niedzielne popołudnie 12 stycznia 2020 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy upłynęło pod znakiem śpiewania kolęd. Wszystko to za sprawą Konkursu kolęd "Niech kolęduje z nami cała ziemia", który od wielu lat jest wpisany w kalendarz imprez organizowanych przez Centrum Kultury.

FOTOGALEREIA

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Jasełka 2020 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy było organizatorem XX Gminnego Przeglądu Przedstawień Jasełkowych, który odbył się 11 stycznia 2020 r. Do tegorocznego przeglądu zgłoszono tylko dwa przedstawienia, ale mamy nadzieję, że zwyczaj tworzenia widowisk o Bożym Narodzeniu nie jest w trakcie wygasania.

FOTOGALERIA

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Spotkanie seniorów styczeń 2020 max1W środę 8 stycznia 2020 roku odbyło się noworoczne spotkanie Klubu Seniora, działającego przy Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Po raz kolejny grupa Seniorów spotkała się w odnowionym niedawno budynku Dworca PKP w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj151
Miesięcznie12383
Wszystkie1170336
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama