g1Muzykujące Brzdące X 2019 max1W czwartkowe przedpołudnie 24 października 2019 roku w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyły się pierwsze zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych „Muzykujące Brzdące”. Zajęcia poprowadzili instruktorzy z Regionalnego Ośrodka Kultury Doliny Karpiaw Zatorze.

FOTOGALERIA

www.kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Wycieczka Sucha Beskidzka max1W słoneczny, jesienny dzień 23 października 2019 roku seniorzy z Brzeźnicy oraz studenci UTW z Zatora wyruszyli na warsztaty historyczne do Zamku w Suchej Beskidzkiej. Wycieczkę zorganizowało Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy oraz Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmik

Więcej…

 

Dzień Seniora Marcyporęba 2019 max1Kolejny Dzień Seniora zorganizowany został 20 października 2019 r. w Marcyporębie. Organizatorami tego spotkania byli: Rada Sołecka w Marcyporębie, Koło Gospodyń Wiejskich w Marcyporębie, Stowarzyszenie Rozwoju wsi Marcyporęba i Bachorowice oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

Więcej…

 

Dzień Seniora Brzeźnica 2019 max1Sołtys i Rada Sołecka w Brzeźnicy oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowali Dzień Seniora, który odbył się 19 października 2019 r. w sali widowiskowej CKiP w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmik

www.kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Muzyczne Spotkanie Dotknąć symfonii max1Po wakacyjnej przerwie Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy wznowiło cykl Muzycznych Spotkań z Filharmonią Krakowską w roku szkolnym 2019/2020. W poniedziałek 7 października 2019 r. uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy zgromadzili się w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy, aby wziąć udział w spotkaniu pt. "Dotknąć symfonii".

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Pobór krwi Paszkówka 2019 max1Za nami ostatnia akcja poboru krwi w tym roku. Odbyła się ona w Wiejskim Domu Kultury w Paszkówce 6 października 2019 r. Na akcję przybyło 31 osób, z czego 23 mogły oddać krew. Zebraliśmy 10 350 ml drogocennego płynu jaką jest krew. Dziękujemy wszystkim uczestnikom tej akcji za poświęcony czas dla drugiego człowieka.

FOTOGALERIA FACEBOOK

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj151
Miesięcznie12387
Wszystkie1170340
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama