g1Muzyczne Spotkanie Odcienie Jazzu max1Kolejne spotkanie z muzykami Filharmonii Krakowskiej o tytule „Odcienie Jazzu” odbyło się 17 lutego 2020 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Doktor Miłość 2020 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło mieszkańców Gminy Brzeźnica na komedię muzyczną "Doktor Miłość", która wystawiona została 9 lutego 2020 r. w sali widowiskowej naszego centrum.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie Maraton artystyczny Zator max1Ostatnią atrakcją ferii zimowych z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy był udział w warsztatach wyjazdowych "Kreatywnie dla wytrwałych czyli maraton artystyczny" w dniach 7-8 lutego 2020 r.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

ROK ZATOR

filmik ROK Zator

Więcej…

 

Spektakl Pinokio max1W czwartkowe popołudnie 6 lutego 2020 r. w Wiejskim Domu Kultury w Paszkówce można było obejrzeć spektakl teatralny "Pinokio" w wykonaniu aktorów Teatru Blaszany Bębenek. To kolejna atrakcja dla najmłodszych podczas tegorocznych ferii zimowych z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Zajęcia rekreacyjne III max1Ostatnie feryjne zajęcia rekreacyjne "Rusz głową i szalej razem z nami" odbyły się w czwartkowe przedpołudnie 6 lutego 2020 r. w sali tanecznej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Jak zwykle było gwarno i wesoło.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Lutowe spotkanie seniorów 2020 max1W pierwszą środę miesiąca 5 lutego 2020 r. w budynku Dworca PKP w Brzeźnicy odbyło się spotkanie Klubu Seniora, działającego przy Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Uczestnicy wzięli udział w warsztatach robienia "ziołowych świec na zimowe wieczory", które prowadzili Halina i Maciej Szymanowscy - właściciele Gospodarstwa Edukacyjno-Zielarskiego "U Maciejowej" z Jastrzębi.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj151
Miesięcznie12383
Wszystkie1170336
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama